Declaraţii avere 2015


DECLARAŢII AVERE / INTERESE 2015
Consiliu de administraţie

Racz Lucian preşedintele Consiliului de Administraţie |declaraţie de avere/interese racz.pdf 
Pajint Marcela |declaraţie de avere/interese pajint.pdf
Moldovan Nicolaie Sorin |declaraţie de avere/interese
Nagy Istvan |declaraţie de avere/interese nagy_istvan.pdf
Puscas Andrei Constantin |declaraţie de avere/interese
Gyorgy Alexandru |declaraţie de avere/interese gyorg.pdf
Sipos I Levente |declaraţie de avere/interese sipos.pdf

Managerii de nivel superior

SERGIU HOROBEŢ Director General horobet.pdf
SORIN LAZĂR - Director Economic lazar.pdf
CĂLIN POP - Manager dezvoltare si relaţii pop_calin.pdf
PORA ZAMFIRA - Manager servicii interne si coordonare sucursale pora.pdf
CIUPE AUREL - Manager apă potabilă
BAUER CSABA - Manager ape uzate  bauer.pdf
SIRB CRISTINA - Manager finanţe sirb.pdf
BOTA M. ISTVAN ZOLTAN - Director exploatare bota.pdf
TURCU GHEORGHE - Manager mentenanta turcu.pdf

 Managerii de sucursale

Fabian Emil - Manager Sucursala Sighişoara fabian_emil.pdf
Ani Vasile - Manager Sucursala Târnăveni ani.pdf
Oaneş Gelu - Manager Sucursala Luduş oanes_gelu.pdf
Todoran Liviu EmiI Nicu - Manager Sucursala Iernut todoran.pdf
Bartha Mihail - Manager Sucursala Cristuru-Secuiesc bartha.pdf
Dumitrache Ionut Gabriel - Manager Sucursala Reghin dumitrache.pdf

Şefi Servicii Tîrgu-Mureş

Aruncutean Ilie aruncutean.pdf 

Balint Tunde Kinga balint.pdf

Ciupe Vlad ciupe_vlad.pdf

Crisan Ioan Sorin crisan.pdf

Csupor Robert csupor.pdf

Dima Monica Beatrix dima.pdf

Fabian Z. Zoltan fabian_zoltan.pdf

Foit Monika foit.pdf

Fulop Lajos fulop.pdf

Gnadig Ilona Hajnal gnadig_ilona.pdf

Gyorfy Peter gyorfi.pdf

Kajnak Leila Zsofia kajnak.pdf

Kecskes A. Levente Denes kecskes.pdf

Klosz I. Ildiko klosz.pdf

Kocsis Andrea Eva kocsis.pdf

Maier Mihail maier.pdf

Mahacean G. Doina Felicia mahacean.pdf

Manisor Constantin manisor_constantin.pdf

Manisor C. Elena Maria manisor_elena.pdf

Man Mihaela

Marossy Imola marossy.pdf

Moldovan Angelica moldovan.pdf

Molnar Laszlo molnar.pdf

Nagy Michaela nagy_michaela.pdf

Nagy Zoltan Sandor nagy_zoltan.pdf

Oancea Adrian oancea.pdf

Oniga Ovidiu Vasile oniga.pdf

Ozsvath Laszlo ozsvath.pdf

Pepela Janos pepela.pdf

Popovici Alin popovici.pdf

Ristea Mihail  ristea.pdf

Siko Gergely Ferenc siko.pdf

Stan Sandor rstan.pdf

Takacs Elek takacs.pdf

Torzsok Sandor Laszlo torzsok.pdf

Vamanu Mariana vamanu.pdf

 Varga A Istvan varga.pdf

 

Şefi servicii sucursala Sighişoara

Babes Aurelian Catalin babes.pdf

Chelemen Gabriel Ioan chelemen.pdf

Diaconita Viorel Claudiu diaconita.pdf

Oprea Adriana Marieta oprea.pdf

Tet Ovidiu Stelian tet.pdf

Şefi servicii sucursala Reghin

Cioba Dorel Ioan cioba.pdf

Lostun I Daniela lostun.pdf

Nagy I Andras nagy_andras.pdf

Petrisor Maria Genusa petrisor.pdf

Szoke Stefan soke.pdf

Toderean Ioan Marcel responsabil mentenanta

 Şefi servicii sucursala Tîrnăveni 

Gaspar I. Martin gaspar.pdf

Mihaila Victor mihaila.pdf

Incze Csaba Stefan Levente incze.pdf

Stoica T liliana stoica.pdf

Şefi servicii sucursala Ludus

Nicoara Ioan nicoara.pdf

Orga Vasile Stelian orga.pdf

Oanes D. Dana oanes_dana.pdf

Şefi servicii sucursala Iernut

Pop G Floare pop_floare.pdf

Tiuca I Safta tiuca.pdf

 Şefi servicii sucursala Cristuru Secuiesc

Rakosi Maria rakosi.pdf

Tovissy Stefan tovissy.pdf

Conversati pe chat cu noi

Bună ziua. Un operator este disponibil pentru a vă oferi asistenţă.Incepe Chat Ne cerem scuze însă programul de lucru al operatorilor din Call Center s-a încheiat. Vă stăm la dispoziţie de luni până joi între orele 08:00-16:00 şi vineri între orele 08:00 – 14:30.
Inchide